WANGINE

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Lemon
Příspěvky: 661
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

WANGINE

Příspěvek od Lemon »

Zdravím.Zakládám toto téma o této značce,protože není moc známá ,ale mám dva kousky a dnes jsem si pořídil WANGINE HVA-8030 CONCERT . Čelní panel jako nový.Jediné co nefunguje dobře jsou ručičkové VU metry.Levý jde jen trochu a pravý jde jen od čtvrtiny.Níž neklesne.No ale teď ke zvuku.Když jsem ho zapojil na reproduktory q acoustics 3020 a Focal JM Lab Chorus 806 V tak mi spadla brada..Ta detailnost a prostorovost zvuku je velmi dobrá.. Úžasný teplý zvuk plný detailů a prostoru.Přitom tato značka není u nás téměř známá a celkově se moc neprodává.
Obrázek
Naposledy upravil(a) Lemon dne 20 lis 2017 21:32, celkem upraveno 1 x.

dvora135
Příspěvky: 1
Registrován: 20 lis 2017 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: WANGINE

Příspěvek od dvora135 »

Dobrý den.

Pokud zesilovač hraje bez problému a bez zkreslení, bude stačit jen seřídit VU metry.
Zesilovače WANGINE znám moc dobře, sám vlastním pár kousků a pokud vás překvapil HVA-8030,
tak bych vám přál slyšet WPA-120 s výkonem 2x240W při 8 ohm ve třídě A. Ještě jasnější a čitelnější zvuk než u HVA.

sekal
Příspěvky: 1488
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: WANGINE

Příspěvek od sekal »


Lemon
Příspěvky: 661
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: WANGINE

Příspěvek od Lemon »

Tak ten HVA 8030 už nemám.Měl jsem ještě Wangine WSA-120 a ten měl také velmi dobrý zvuk.Měl podobný dynamický a kvalitní projev jako GRUNDIG SV2000.Ten WPA-120 věřím ,že bude jiná káva.On i takový Wangine WNA-120 by mohl být slušný .
https://www.hifiengine.com/manual_libra ... -120.shtml

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů