Robert Plant v Brně

Kam se chystáte na živý poslech
Odpovědět
Uživatelský avatar
zero
Příspěvky: 321
Registrován: 21 dub 2009 18:19
Kontaktovat uživatele:

Robert Plant v Brně

Příspěvek od zero »

Jelikož poslední půlrok neposlouchám v autě v podstatě nic jinýho než věci od Planta a rodinní příslušníci už odmítají se mnou kamkoliv jezdit :) , bylo asi logickým vyústěním, že jsem dostal k nedávným narozeninám lístky na včerejší koncert Roberta Planta v Brně. Přemýšlím, co k tomu napsat ... Pro mě zcela jistě zážitek roku. Takoví týpci (včetně celé jeho kapely) by se měli dožívat aspoň 300 let, aby mohli co nejdýl rozdávat hromady radosti a prožitků. Prostě jsem rád, že jsem byl u toho ...

Uživatelský avatar
NIN
Příspěvky: 1574
Registrován: 30 led 2013 15:38
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Robert Plant v Brně

Příspěvek od NIN »

Byl to příjemný koncert. Já na ty orientální zvuky moc nejsem, ale ten "africký medvídek" Juldeh Camara vyluzoval na ty svoje jednostrunné housličky opravdu zajímavé zvuky. Až jsem měl podezření, že mu nenápadně pomáhá někdo další :D . Měl jsem trochu obavu v jaké bude "mistr" kondici. Na 67 let (20.srpna) vypadal dobře, jen bych zvolil trochu jinej přehoz. Zbytečně mu "prozrazoval" stařecká prsa. Jinak atmosféra parádní, zúčastnění "dinosauři" hulákali jako krávy *2thumbsup* .
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 1121
Registrován: 17 dub 2008 13:33
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Robert Plant v Brně

Příspěvek od MB »

Asi budem jediny, ale videl som ho par dni pred Vami v Stockholme a mam par pripomienok priamo na RP
1. Robert ked hráš každú druhú pieseň od LZ, prečo sa na to nevysereš a nedaš to dokopy s JP?
2. Ked už teda hráš tých cca 50% piesni od LZ tak povedz klukom nech ich nekurvia k nepoznaniu.
3. Kvalita posledných 2 solových albumov nedosahuje ani po päty solovým LP do 1993, tak z nich niečo zahraj...

Ako účastník viacero jeho koncertov a aj s JP musím poďakovať za to že vstupenka na rok do Gröna Lund stoji 240SEK tak som neni až tak naštvaný....

PS: moj kamarát "talian" bol nadšený, videl ho ale 1x


Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host