R.I.P. vlado222

Témata nesouvisející s HiFi, offtopic debaty atd. Ovšem žádné osobní souboje, spory a hádky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 194
Registrován: 14 říj 2010 15:48
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

R.I.P. vlado222

Příspěvek od timcs »

Dnes ku mne dorazila smutná správa, že vo veku 47 rokov nás navžy opustil kamarát a člen fóra Vlado Janovjak. https://sport.sme.sk/c/20526447/zomrel- ... z4gYgOKeSo I keď som ho poznal len pár rokov, prostredníctvom nášho koníčka, ale spoznal som v ňom veľmi dobrého človeka a športovca, ktorý mal svoje vysnívané ciele v živote na ktorých tvrdo pracoval. Ktorí ste ho poznali úctite si jeho pamiatku minútou ticha. Česť Tvojej pamiatke Vlado a nech Ťa hudba sprevádza aj na ďaľšej ceste. R.I.P. :sad

zabiny007
Příspěvky: 1283
Registrován: 26 kvě 2014 14:16

Re: R.I.P. vlado222

Příspěvek od zabiny007 »

S Vladom jsem se znal nejen virtuálně z fóra, ale mnohokrát jsme si volali a jednou i osobně potkali a skvěle pokecaly nejen o hifi, ale i o jeho sportovním aktivitách a o přípravách na RIO. Je to pro mne šok a nepochopitelná zpráva. :(
Vlado, R.I.P.

Uživatelský avatar
NA
Příspěvky: 1320
Registrován: 11 čer 2008 12:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: R.I.P. vlado222

Příspěvek od NA »

Až mě zamrazilo když jsem viděl ten titulek.
Osud mě také spojil s tímto člověkem, sportovcem a audiophilem. Projevil před delší dobou zájem o mé reprosoustavy, a osobně jsme se setkali při jejich nákupu. Před tím i potom jsme si napsali mnoho e-mailů, ten poslední relativně nedávno. Na jarní výstavě v Praze jsem se dozvěděl o nedávném odchodu jednoho také slovenského audiophila, kterého jsem také poznal osobně a jednu dobu jsme udržovali velmi čilou korespondenci. Také to nebyl člověk ještě ve věku, kdy je odchod již běžný. Nechť jsou nám tyto události nápomocny k uvědomění si plně faktu, že tu jsme na předem neznámo dlouhou dobu a neměli bychom čas marnit dohadováním se a projevy nenávisti jak v tomto prostoru tak v reálném životě.
Noble Audio - výroba a prodej

Uživatelský avatar
LawIAR
Příspěvky: 698
Registrován: 09 kvě 2016 22:15
Kontaktovat uživatele:

Re: R.I.P. vlado222

Příspěvek od LawIAR »

NA píše:Nechť jsou nám tyto události nápomocny k uvědomění si plně faktu, že tu jsme na předem neznámo dlouhou dobu a neměli bychom čas marnit dohadováním se a projevy nenávisti jak v tomto prostoru tak v reálném životě.
*thumbs up*

carpe diem, carpe noctem.


jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: R.I.P. vlado222

Příspěvek od jimmi »

received_10209444213302123.jpeg

Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 194
Registrován: 14 říj 2010 15:48
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: R.I.P. vlado222

Příspěvek od timcs »

Stále sa mi v očiach zbiehajú slzy, keď si na Vlada spomeniem. Prečo, prečo musel odísť!

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: R.I.P. vlado222

Příspěvek od jimmi »

Už je tomu rok.Velmi smutné. :(
Vlado, chýbaš nám. :cry:

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: R.I.P. vlado222

Příspěvek od jimmi »

:roll: Už v sobotu. 8-)


jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: R.I.P. vlado222

Příspěvek od jimmi »

:arrow:
Přílohy
memorial 1.jpg

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: R.I.P. vlado222

Příspěvek od jimmi »

Spomíname za Vladkom. :(

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host