Udělené BANy a Varování

Aktuální sdělení od vedení HIFInázorů

Udělené BANy a Varování

Odeslatod pipis v 12 úno 2011 13:40

Durgo je na měsíc zabanovaný po zaslání 4 varování. Napadání členů konkrétně PMA ve více vláknech bylo zbytečné a proti pravidlům slušné diskuze.
pipis
Administrátor

Re: Udělené BANy

Odeslatod pipis v 30 bře 2011 11:44

Dadaf a Merhaut BAN na 1 den za vzájemné urážení.
pipis
Administrátor

samoT - Udělené bany

Odeslatod samoT v 02 čer 2011 16:25

boxer píše:Se zájmem jsem si přečetl tvé většinou nicneříkající a skoro vždy oponentní přípěvky,jimiž nás zde častoval.

K tvému příspěvku ti odpovím tvým vlastním.

24 říj 2010 20:29
No, co se dá dělat.. Každý jsme nějaký.. Někdo blbec a někdo zas nebezpečně upřímný a charakterní(!)....idiot...

Za vulgární a bezdůvodné napadení Sekala dostává Boxer jednodenní ban.

merhaut píše:I kůl v plotě si plně stával za svým.

merhaut píše:U prvního odstavce ti něco podstatného chybí:-)

merhaut píše:Tak jinak, lopatou, protože máš evidentně "dar" skládat věty, jimž chybí smysl, a nejsi schopen to pochopit ani po nápovědě.

Nejdřív citace: "Pokud bude tenhle rozruch znamenat, že se to minimální množství těch, co si myslí, že jsou si rovnější než všichni ostatní a můžou beztrestně všechny lustrovat a urážet bez dalších argumentů, tak jedině dobře. Snad se pak ostatní přestanou bát přispívat i když hned to asi nebude."

Rozborka. Mezi: urážet bez dalších argumentů, a tak jedině dobře. je nutno vložit pointu, která osvětlí, co to minimální množství atd. udělá.

Dovětek. A tak je to u hellboye se vším. Poukaz na napsaný nesmysl pomýleně vnímá jako osobní útok a začne být v odpovědích osobní. Je to jak přes kopírák. Těm pozornějším to muselo dávno dojít.

merhaut píše:"Proto zamykám vlákno a beru si čas na promyšlení trestů pro některé "přispěvatele". Zatím vychladněte." – někomu evidentně "funkce" přerostla přes hlavu...

Za neustálé opakující se provokativní příspěvky, bez zájmu zapojit se do slušné diskuze dostává Merhaut jednodenní Ban.

Donuts píše:Ale jinak je to souveti grandiozni.

Za provokativní příspěvky a za neustálé zneužívání tlačítka pro ohlašení provokativních příspěvků, zaměřených výhradně na Hellboye, dostává Donuts jednodenní ban.

Berte to jako varování. Pokud zde chcete provozovat takovýto styl diskuze, nemusíte ho provozovat vůbec, jelikož jeho přínos pro toto fórum je nulový. Pokud se to bude opakovat, tresty se budou prodlužovat. O trestech budu diskutovat pouze s Pipisem, nebo eficakem s nikým jiným! Pokud s bany nesouhlasíte, můžete si stěžovat přímo adminovi.
P-J RPM 1.3 + AT95, Luxman L530, Dali Lektor 3, Pioneer TX-606, Technics RS-B405
samoT

Re: samoT - Udělené bany

Odeslatod samoT v 16 črc 2011 10:43

samoT píše:
JJR píše:Tak jo. Já je koupím za 8000 a protože jsem idiot, tak ti hned pak napíšu a prodám ti je za polovinu. Jo a ještě před tím zkontroluju, jestli jsou fakt v bezchybném stavu. Ony jsou totiž prodejní ceny pro blbce a pak přijde nějakej somrák a nadiktuje si že můžu prodávat "šikulovi" za polovic *headbang* *thumbs down* .
Když máš jen polovinu peněz, tak si kup to, co stojí polovinu !

Nějak nechápu, proč se JJR takto nevhodným způsobem vyjadřuješ do cizího vlákna? Je svobodnou volbou každého, zdali mu ty stojany za takovou cenu prodá, nebo ne. Pokud tyto stojany nechceš nabídnout, tak do tohoto vlákna nepiš.

samoT píše:
JJR píše:Omlouvám se, že jsem ti vlezl do vlákna. To by se nemělo. A pokud tě hanba nefackuje, tak nabízej třeba za 20%, ale jen v perfektním stavu, samozřejmě !!!

Čemu si JJR nerozuměl? Kde bereš tu drzost, někomu diktovat za kolik by měl nakoupit? I kdyby ty stojany chtěl zadarmo, tak ti po tom nic není!

JJR píše:další žebrák...

Za urážlivé, provokativní a neopodstatněné příspěvky do cizího prodejního vlákna, dostává JJR jednodenní ban. Pokud v tomto stylu bude pokračovat, doba banu se bude prodlužovat.
P-J RPM 1.3 + AT95, Luxman L530, Dali Lektor 3, Pioneer TX-606, Technics RS-B405
samoT

Re: samoT - Udělené bany

Odeslatod samoT v 29 srp 2011 18:52

sekal píše:
vintage píše: Chápu že máš neskonalou chut mi to "nandat"...

Ne, budeš se divit, ale nemám.. Bytostně ale nesnáším demagogii, fanatismus a ignoranci.. A také je mi na blití z lidí, kteří lžou... V této souvislosti připomínám, že stále čekám na tvoje vysvětlení, kde mi zde anebo v mailu sdělíš, v kterém tvém konkrétním prodej. vlákně jsem se měl dopustit onoho "opakovatelné(ho) kafrání", za které jsem měl dle tvého "bušida" obdržet již. ovoce....

sekal píše:
vintage píše:Jsi hodně offtopic, prosím admina o smazání! Naštěstí jsem tvé moudra ze svého prodejního vlákna nechal okamžitě smazat.

Aha, takže je to jasné.. Již podruhé se vyhýbáš odpovědi na zcela jasnou a jednoduchou otázku.. Já nemám svatozář, ale do prodej. vláken jsem - až na jednu výjimku - nikdy nezasahoval !! Jinými slovy jsi PRACHOBYČEJNÝ LHÁŘ a to používám ještě velmi umírněné terminologie ! Možná se přecejen do těch Neratovic zajedu podívat.. Některé věci je nutno řešit podobně, jak to řešil před časem NA s Boxerem... Nelze jinak....:evil:

sekal píše:
vintage píše:prosím o smazání a zvážení banu za osobní napadání!

Ale, ale, už žádáme o další ban.. To jsou mi ale věci.. Na víc se nezmůžeš co, lháři jeden prolhaná !!!

Za opakované OT, za vyhrožování a za urážky dostává sekal sedmidenní ban.

Už po několikáte ti říkam, že toto si můžeš řešit soukromně přes PM. Ale komu není pomoci...
samoT

udelené bany a varovania

Odeslatod ron v 15 říj 2012 14:24

Za neustály offtopic a provokačné príspevky bol užívateľovi jouda udelený 7dňový ban. Pre príklady si stačí vyhľadať jeho príspevky.
ron

Re: udelené bany a varovania

Odeslatod ron v 15 říj 2012 14:51

Ban užívateľovi YngwieM- duplicitná registrácia jouda. Vzhľadom k porušeniu pravidiel s moderátormi rozhodneme o jeho ďalšom pôsobení na fóre.
ron

Odeslatod ron v 15 říj 2012 19:26

YngwieM / jouda - trvalý ban. Čoho je veľa toho je moc.
ron

Odeslatod ron v 16 led 2013 22:30

Varovanie užívateľovi element za príspevok
viewtopic.php?f=11&t=10469&start=150#p100373
ron

Odeslatod ron v 01 dub 2013 16:28

PMA - ban 1 mesiac za urážky moderátorov.

PMA píše:Připomíná to jedno bývalé fórum, včetně stylu moderování. Jeden vztahovačný moderátor a druhý podělaný moserátor je už trochu moc.
ron

Odeslatod ron v 01 dub 2013 16:42

sekal - trvalý ban.

Za svoje pôsobenie na fóre a schopnosti vyvolať flame v ľubovoľnom témate sa dostal do sporu s každým moderátorom, adminom a niekoľkými členmi. Obdržal už niekoľko upozornení vo forme sz, varovaní a niekoľko dočasných banov, ktoré na jeho vystupovanie nemali vplyv (skôr naopak, rád súkromé správy vyťahoval pri ďalších sporoch). V poslednej dobe dostal upozornenie za politiku v témate o filmoch, podruhé dostal varovanie. Moja trpezlivosť došla a na základe predchádzajúcich diskusií s moderátormi mu uďeľujem trvalý ban.
ron

Re: Udělené BANy a Varování

Odeslatod ron v 04 črc 2013 11:18

jibu - obmedzenie prístupu do sekcie Prodám
ron

Odeslatod ron v 28 zář 2013 15:59

Trvalý ban pre nick lojza - duplicitná registrácia vilda.

No a vilda získava varovanie a dočasný ban. Jednak za duplicitnú registráciu, a druhak za úmyselné vyvolávanie flejmu na ktoré som ho už pred pár týždňami upozornil.
ron

Odeslatod ron v 15 pro 2013 20:31

boxer - trvalý ban.
Doplním že nejde o unáhlené rozhodnutie, ale o výsledok nie úplne jednoduchých diskusií ktorým predchádzalo niekoľko upozornení (či už formou sz alebo vo vláknach) a varovaní.
ron

Odeslatod ron v 05 úno 2014 06:47

Trvalý ban pre nick Alfik - duplicitná registrácia boxer.

Obrázek
Obrázek
ron

Odeslatod ron v 12 úno 2014 11:40

Ban za urážky - fotolaik, lachim, davidhighend, bohus, sostakovic
ron

Odeslatod ron v 10 bře 2014 15:33

Jungvoj - pauza na jeden mesiac.
ron

Odeslatod ron v 11 zář 2014 16:25

ban pre nicky kailotof a barham za dvojitú identitu, vyvolávanie flame, napádanie ostatných členov
ron

Odeslatod boxer v 20 úno 2015 20:57

Šeďour a Pamela ban.

Více Z D E .
boxer

Odeslatod boxer v 22 úno 2015 23:01

Takže oba dva.

Tak do konce měsíce. Tedy do 28.2.2015.
boxer

Odeslatod fotolaik v 02 lis 2016 20:06

boxer trvalý ban za poruseni pravidel fora - za prispevek ve vlakne "zkusenosti se stinenin ..." ze dne 2.11.2016 v 18.24 - http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=16354&start=50#p153392
kino - Panasonic P60 ZT - Paradigm Signature S8v2 - Paradigm Signature C5v3 - 3x monoblok Musical Fidelty M8 700 - Denon 4810 - OPPO 105D - homegrown - nordost - NBS - Isotek Sigmas GII + Syncro
fotolaik

Odeslatod fotolaik v 02 lis 2016 20:27

Renown ban na tyden za poruseni pravidel - prispevek ve vlakne "zkusenosti se stinenim ... " ze dne 2.11.2016 v 15:51 - http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=16354&start=50#p153380
kino - Panasonic P60 ZT - Paradigm Signature S8v2 - Paradigm Signature C5v3 - 3x monoblok Musical Fidelty M8 700 - Denon 4810 - OPPO 105D - homegrown - nordost - NBS - Isotek Sigmas GII + Syncro
fotolaik

Zpět na Oznámení